ÖVRIGT / Leksaker / Blunddocka 12994555
nr 1299 4555
Blunddocka
30-tal, Germany, + kläder. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:23:05
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)